Team Sportia

Nyheter

hOLigalan 2018, inbjudan och anmälan

November 24 2018 kl 7:00 PM

H35+ bjuder in till årets bästa och skönast festival, hOLigskilde!

Du hittar inbjudan och all information du behöver för en helkul kväll här, inbjudan.

Anmälan sker nedan senast den 10 november med namn, mejladress samt eventuell specialkost. Samtidigt som du anmäler dig swishar du kostnaden för entrébiljetten (finns i inbjudan) till Håkan Johansson via 0703791252. Glöm inte att skriva ditt namn i swishen.

Du kommer att ingå i ett team med er särskilda musik genre, meddelas via mejl ca 1,5 vecka innan festivalen.

Välkomna! The Crew

ANMÄLAN Anmälningstiden har gått ut
Moa Granstedt (moa.granstedt@gmail.com) 11/10/2018
lars svensson (lante@comhem.se) 11/10/2018
Mats Granstedt (mats.granstedt@gmail.com) 11/10/2018
Adam Granstedt (adam.granstedt@hotmail.com) 11/10/2018
Joakim Hederskog (Hederskog@hotmail.com) 11/10/2018
Louise Beech (Louisebeech91@gmail.com) 11/10/2018
Lukas Granstedt (lukas.granstedt@hotmail.com) 11/9/2018
Håkan (hajohkv@gmail.com) 11/9/2018
Elna Forsberg (elna.forsberg@outlook.com) 11/9/2018
Daniel Attås (daniel.attas@hotmail.com) 11/9/2018
Bosse (bosse@soederqvist.com) 11/8/2018
Bosse Söderqvist 11/8/2018
Josh Beech (Josh.beech89@gmail.com) 11/8/2018
Anette Granstedt (agranstedt68@gmail.com) 11/7/2018
Anna Envall (Anna.envall71@gmail.com) 11/7/2018
Malin Holmqvist (Mholmqvist4@gmail.com) 11/6/2018
Hanna Palm (hanna.palm@telia.com) 11/6/2018
Ella Palm (ellapalm27@gmail.com) 11/6/2018
Sara Granstedt (sara.granstedt00@gmail.com) 11/6/2018
Arvid Nord (arvid.nord@live.se) 11/6/2018
Isa Envall (isaenvall@gmail.com) 11/5/2018
Marianne Haug (marianne.haug123@gmail.com) 11/5/2018
Gabriella Guatafsson (gabriella_gustafsson@hotmail.com) 11/5/2018
Elin Granstedt (elin.granstedt98@gmail.com) 11/5/2018
Ulrika Eliasson (Elstromu@gmail.com) 11/4/2018
Marc Herdestund (Olamackan@gmail.com) 11/1/2018
Emma Sjödin (Glutenintolerant, info@designemmasjodin.se) 10/29/2018
Johan Sjödin (johan.sjodin@sodra.com) 10/29/2018
Anton Hansson (anton.hansson.1996@gmail.com) 10/29/2018
Andreas Jansson (andreas1jansson@hotmail.com) 10/28/2018
Ebba Envall (ebbaenvall@hotmail.com) 10/28/2018
Tova Olsson (prostova98@hotmail.com) 10/28/2018
Maria Ossiansson (maria.ossiansson@jonkoping.se 10/27/2018
Åsa Eskilsson (asa_eskilsso@yahoo.se) 10/26/2018
Fridolf Eskilsson (fridolf.eskilsson@gmail.com) 10/26/2018
Kristian Palm (palm.kristian@gmail.com) 10/26/2018
Markus Olin (markus.olin@hotmail.com) 10/23/2018
Anna Olin (anna_olin@hotmail.com ) 10/23/2018
Amanda Rangert (amanda_rangert@hotmail.com) 10/22/2018
Filip Ossiansson (-ägg&baljväxter, filip.ossiansson96@gmail.com) 10/21/2018
Lotta R (lotta.rangert@telia.com) 10/20/2018
Gustaf Sparrevik (gustaf.sparrevik1@gmail.com) 10/19/2018
Bengt Öhlund (bene.ohlund@gmail.com ) 10/16/2018
Eva Öhlund (eva.ohlund@gmail.com) 10/16/2018
Andreas Rangert (Andreas.rangert@telia.com) 10/16/2018
Stefan Eriksson (stefan.eriksson@sogeti.se) 10/15/2018
Anna Hertin (Hertin@telia.com) 10/15/2018
Michael (Hertin (michael@ackordera.se)) 10/15/2018
mailen ska vara (mattienvall68@gmail.com) 10/15/2018
matti envall (attienvall68@gmail.com) 10/15/2018
Peter Jacobsson (Peter.jacobsson68@gmail.com) 10/15/2018
Alice Axelsson (Laktosintolerant, aliceaxelsson1998@gmail.com) 10/15/2018
Stefan Sandahl (s_sandahl@hotmail.com) 10/15/2018
Helena Sandahl (helenassandahl@hotmail.com) 10/15/2018

« Tillbaka

Copyright © 2011 IK Hakarpspojkarna • Norra Klevaliden • 561 93 Huskvarna
Tel: 036-13 30 54 • Bankgiro: 920-2987 • Swish-nummer: 1233930344 • E-post: kansliikhp.se

Medlemsinloggning | Webbplatsen använder cookies