Team Sportia

Medlemsinfo

HOLIGALAN 2019

November 23 2019 kl 6:00 PM

Välkommen till World Games 2019!

Är det du som tar hem medaljerna? 


Kvällen den 23 november går årets MEST prestigefyllda tävling av stapeln vid Huskvarnabergets hetaste utsiktspunkt. Här kommer ni mötas av tuffa utmaningar där det gäller att hålla tungan rätt i mun. 

Priset för vuxna är 300kr och för studenter 250kr.

Det kommer bjudas på middag och i kostnaden ingår 4 enheter av valfri dricka. 

Betalningen görs via swish till Gabriella på 0700483464 i samband med anmälan, men var noga med att skriva vem du betalar för, så att just du garanterar en plats i startfältet. 

I anmälan skriver du ditt namn, mejladress, telefonnummer och eventuell specialkost. Den går ut kl. 23:59 den 2 november, men se till att säkra en plats redan nu för...

..DET HÄR VILL DU INTE MISSA!!!

/IKHP's brudar

ANMÄLAN Anmälningstiden har gått ut
Gustaf Sparrevik (gustaf.sparrevik1@gmail.com, 0706414987) 11/2/2019
Amanda Blennow (Blennow.amanda@gmail.com, 0738023847) 11/2/2019
Markus Hederskog (olamackan@gmail.com, 0769422147) 11/2/2019
Lukas Granstedt (lukas.granstedt@hotmail.com, 0707147723) 11/2/2019
Andreas Gustafsson (andreas.99.gustafsson@hotmail.com, 0700483462) 11/2/2019
Peter Jacobsson (Peter.jacobsson68@gmail.com, 0738340363) 11/1/2019
Jakob ingström (Jakobingstrom@gmail.com, 072-301 91 13) 11/1/2019
Fridolf Eskilsson (Fridolf.eskilsson@gmail.com, 0703968674) 11/1/2019
Åsa Eskilsson (asa_eskilsson@yahoo.se, 0700512313) 11/1/2019
Daniel Gustafsson (daniel@polder.se , 0739815188) 10/31/2019
Anette Carlsson (nettan669@hotmail.com , 0721810465) 10/31/2019
Anton Hansson (anton.hansson.1996@gmail.com, 0723503096) 10/31/2019
Rickard Djerf (djerf.r@gmal.com , 076 0088785) 10/31/2019
Marianne Haug (marianne.haug123@gmail.com, +372 5241043) 10/31/2019
Marianne Haug (marianne.haug123@gmail.com, +372 5241043) 10/31/2019
Marianne Haug (marianne.haug123@gmail.com, +372 5241043) 10/31/2019
Marianne Haug (marianne.haug123@gmail.com, +372 5241043) 10/31/2019
Marianne Haug (marianne.haug123@gmail.com, +372 5241043) 10/31/2019
Markus Olin (markus.olin@hotmail.com, 0700921611) 10/31/2019
Anna Olin (anna_olin@hotmail.com, 0736830228) 10/31/2019
Isa Envall (isaenvall@gmail.com, 0709732271) 10/30/2019
Adam Granstedt (Adam.granstedt@hotmail.com, 0708143289) 10/30/2019
Viktoria Tingström (viktoriaernstsson@outlook.com, 0709955017) 10/30/2019
Christian Tingström (christiantingstroem@gmail.com, 0709933758) 10/30/2019
Anette Granstedt (Agranstedt68@gmail.com, 0703794798) 10/29/2019
Bo Granstedt (bogranstedt@gmail.com, 0768881533) 10/29/2019
Joar Hertin (hertinjoar@gmail.com, 0703852472) 10/29/2019
Albin Axelsson (axelsson1995@hotmail.com, 0762146621, laktosintolerant ) 10/28/2019
Josh Beech (josh.beech89@gmail.com 0768511983) 10/28/2019
Stefan Eriksson (stefan.eriksson@sogeti.se, 070-2541915) 10/28/2019
Arvid Nord (arvid.nord@live.se, 072-2135365) 10/28/2019
Kristian Palm (palm.kristian@gmail.com, 0703790590) 10/27/2019
Hanna Palm (hanna.palm@telia.com, 0722414703) 10/27/2019
Alma Holmqvist Johansson (Alma.johansson.01@hotmail.se, 0767631608) 10/27/2019
Ella Palm (ellapalm27@gmail.com, 0730606677) 10/26/2019
Emil Öhlund (emilihakarp@gmail.com, 0723666921) 10/24/2019
Helena Sandahl (Helenassandahl@hotmail.com, 0739101591) 10/22/2019
Bengt Öhlund (bene.ohlund@gmail.com 0706063627) 10/21/2019
Gabriella Gustafsson (gabriella_gustafsson@hotmail.com, 0700483464) 10/20/2019
Michael Hertin (michael@ackordera.se, 070385248) 10/20/2019
Anna Hertin (hertin@telia.com, 0730971864) 10/20/2019
Ulrika Eliasson (elstromu@gmail.com, 0763189631) 10/20/2019
Sara Granstedt (sara.granstedt00@gmail.com, 0733181825) 10/20/2019
Julia Rangert (julia.rangert@gmail.com, 0721888380) 10/19/2019
Ebba Envall (ebbaenvall@hotmail.com, 0763060691, vegetariskt) 10/19/2019
Lotta Rangert (Lotta.rangert@telia.com) 10/19/2019
Andreas Rangert (Andreas.rangert@telia.com) 10/19/2019
Amanda Rangert (amanda_rangert@hotmail.com, 0700228403) 10/18/2019
Alice Axelsson (Aliceaxelsson1998@gmail.com, 0762858436, laktosintolerant ) 10/18/2019
Anna Envall (anna.envall71@gmail.com, 0728551116) 10/17/2019
Matti Envall (mattienvall68@gmail.com, 0702818420) 10/17/2019
Eva Öhlund (Eva.ohlund@gmail.com, 0730621313) 10/16/2019
Conor McGregor (martinool@hotmail.com, 0708884615) 10/16/2019
Stefan Sandahl (s_sandahl@hotmail.com, 0705720811, kött ) 10/16/2019
Elin Granstedt (elin.granstedt98@gmail.com, 0723711871, vegetariskt) 10/16/2019

« Tillbaka


Copyright © 2011 IK Hakarpspojkarna • Norra Klevaliden • 561 93 Huskvarna
Tel: 036-13 30 54 • Bankgiro: 920-2987 • Swish-nummer: 1233930344 • E-post: kansliikhp.se

Medlemsinloggning | Webbplatsen använder cookies